NRNF

blog lifestyle

Lifestyle

Jak stać się lepszą wersją siebie? Cz. 2

Więcej sposobów?

Już wcześniej przedstawiłam kilka sposobów na stanie się lepszą wersją siebie. Chcesz więcej? Proszę bardzo! Kolejne sposoby pomogą ci jeszcze bardziej zbliżyć się do Twojej lepszej wersji.

Nawodnienie

Jak już wcześniej wspomniałam, warto pić dużo wody. Dlaczego? Po pierwsze: lepiej czujemy się, a nasz organizm lepiej funkcjonuje. Po drugie: mamy czystszą i gładszą cerę. Po trzecie: pomaga kontrolować głód. Woda powinna stanowić nasz podstawowy napój, ale można także pić kawę czy herbatę. Bardzo dobra jest dla nas zielona herbata. Pobudza, oczyszcza organizm z toksyn, opóźnia proces starzenia, przyśpiesza metabolizm i posiada wiele innych korzyści. Inne herbaty także mają wiele interesujących korzyści, np. biała herbata wspomaga pracę umysłu. Warto to sprawdzić.

Sen

Sen daje nam energię. Jeżeli nie wyśpimy się, czujemy się i wyglądamy gorzej. Powinniśmy spać 7-9 godzin dziennie. Mniejsza lub większa ilość snu sprawia, że czujemy się zmęczeni. Zacznij wysypiać się, a szybko zauważysz zmiany w samopoczuciu i wyglądzie.

Makijaż

Nie lubisz się malować? To twój wybór! Chcesz zacząć lub ulepszyć swój makijaż? Mam kilka porad dla Ciebie! Po pierwsze: nakładaj jak najmniej. Zbyt ciężki makijaż nie jest pociągający. Nakładaj jak najmniej, ale nie musisz ograniczać się do tuszu i pudru. To ty decydujesz, w jakim makijażu ci najlepiej. Po drugie: eksperymentuj! Sprawdź, w jakich kolorach Ci do twarzy. Wypróbuj ten tutorial, który ostatnio znalazłaś. Być może odnajdziesz taki sposób malowania się, którego efekt będzie powalał ludzi na kolana. Spróbuj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *