NRNF

blog lifestyle

Materiały Partnera

Fotele Profim – wygodna alternatywa do biura

Praca w biurze wiąże się przede wszystkim ze spędzaniem wielu godzin przed monitorem komputerowym. Najczęściej w pozycji siedzącej, na fotelu, który nie należy do najwygodniejszych. Jest to więc bardzo istotne, aby krzesło biurowe było odpowiednie dla potrzeb i zdrowia pracownika. Fotele Profim są wyjątkowe pod względem komfortu, konstrukcji i stylu oraz spełniają najwyższe kryteria ergonomiczności. Warto poznać fotele Profim.

Fotel biurowy Profim – co wyróżnia go spośród innych foteli?

Idealny fotel biurowy powinien być zgodny z zasadami ergonomii. Wtedy będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które siedząc spędzają wiele godzin. Długie siedzenie w nieprawidłowej pozycji skutkuje powstaniem różnorodnych dolegliwości, dlatego fotel powinien być ergonomicznie dopasowany do sylwetki. Fotel biurowy Profim jest w 100% ergonomiczny. Utrzymuje prawidłową pozycję ciała, a to zdecydowanie minimalizuje bóle kręgosłupa oraz pleców. Zmniejsza też ogólne napięcie mięśni. Ergonomia, którą zapewni fotel biurowy Profim, gwarantuje odpowiednie ułożenie kręgosłupa, a nawet jego delikatną rehabilitację. Takie działanie ma przełożenie na oddychanie, a to przekłada się na prawidłowe krążenie krwi podczas pracy, co zwiększa wydajność.

Fotel biurowy Profim – modele Xenon i Motto

Fotele Profim to kolekcja pracowniczych krzeseł obrotowych. Wśród nich znajdują się modele Xenon i Motto. Pierwszy został zaprojektowany przez niemieckie studio ITO Design. Fotel biurowy Profim Xenon posiada specjalne i optymalne podparcie dla odcinka lędźwiowego, które można dowolnie spersonalizować. Dzięki temu zapewnia komfort siedzenia i idealnie dopasowuje się do sylwetki ciała. Uzupełnieniem jest model konferencyjny, a także produkt z oparciem siatkowym (Xenon Net). Model podstawowy posiada też wygodny zagłówek, jest stylowy i doskonale wpisze się w każde wnętrze.
Natomiast fotel biurowy Profim, dostępny na przykład tutaj https://noblestudio.pl/marki/profim/ – model krzesła obrotowego Motto charakteryzuje prosty design. Może być wersją z regulowanym zagłówkiem lub bez zagłówka. Idealnie nadaje się do domu jako mebel wypełniający przestrzeń home office. Ma wygodne, regulowane na wysokość oparcie, które można odchylać w dowolnym kierunku i regulowane podłokietniki. Dzięki temu siedząca na fotelu osoba przyjmuje naturalną, niewymuszoną pozycję i może wykonywać pracę bez obciążeń dla mięśni i kręgosłupa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *