NRNF

blog lifestyle

Materiały Partnera

Gabinetowe kosmetyki – czy różnią się od sklepowych?

Gabinetowe kosmetyki budzą podziw, wywołują zaciekawienie, wydają się być skuteczniejsze i trwalsze. Czy tak jest?

Gabinetowe kosmetyki bez tajemnic

Zawsze wydaje się nam, że kosmetyki gabinetowe są owiane mgiełką tajemnicy. Intensywniej pachną, skutecznie działają. Jednak nie zawsze mają innych producentów niż te dostępne w sklepach.

Kosmetyki gabinetowe to przeważnie kosmetyki o wyższym stężeniu substancji aktywnych. Właśnie dlatego zabiegi przeprowadzane przez profesjonalistów przynoszą tak szybki i duży oraz trwały efekt. Zabiegi w gabinetach są tak popularne ze względu na kompetencje i doświadczenie wykonujących, a także używanie kosmetyków zazwyczaj powszechnie nieosiągalnych.

Cechą charakterystyczną gabinetowych kosmetyków są opakowania zbiorcze, z których opłaca się korzystać przy dużej ilości klientów. Cena za 100 ml kosmetyku jest niższa niż gdy kupujemy go w małym opakowaniu.

Charakterystyczne dla kosmetyków gabinetowych są także marki, które czasem bywają zastrzeżone tylko dla kosmetyków gabinetowych, co nie znaczy, że nieosiągalne. Wprawdzie nie kupisz ich w każdej drogerii, ale po chwili poszukiwań, na pewno się uda.

Kosmetyki gabinetowe w domu

Kosmetyków gabinetowych możemy także używać w domu. Jednak należy pamiętać, że ze względu na większe stężenie substancji aktywnych, zabiegi przeprowadzamy rzadziej, np. zamiast 2-3 razy w tygodniu wystarczy tylko raz lub zamiast jednego zabiegu w tygodniu, wystarczy jeden w miesiącu.

Warto wiedzieć, że kosmetyki gabinetowe można bezpiecznie stosować w domu, ale należy zwrócić szczególną uwagę na zalecenia producenta. Dostosowanie się do nich zapewni bezpieczny, skuteczny zabieg.

Potrzebujesz kosmetyków gabinetowych? Rekomendujemy: https://phyris.mensabeauty.pl/! Tu znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki do dermopielęgnacji, skorzystasz z porady kosmetologa lub wybierzesz gabinet z mapy całego kraju. Nie czekaj! Sprawdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *