NRNF

blog lifestyle

Materiały Partnera

Stara Morawa nad Zalewem – noclegi, przyroda i górskie atrakcje

Brak pomysłu na urlop? Wszystkie wielkie miasta już odwiedzone i masz dosyć stania w korkach? Wybierz się w góry, ale tym razem nie do Zakopanego czy Karpacza. Postaw na małą urokliwą wieś, położoną w sercu Sudetów Wschodnich. Stara Morawa nad Zalewem oferuje noclegi w pięknych okolicznościach przyrody oraz wiele więcej. Warto dowiedzieć się, jakie lokalne atrakcje mogą umilić Ci czas, jeśli zdecydujesz się na wyjazd w te strony.

Czy Stara Morawa nad Zalewem to dobre miejsce na urlop?

Wiadomo, że dla każdego wymarzony wyjazd będzie wyglądał inaczej. Dlatego warto wybrać miejsce pobytu pod kątem atrakcji, jakie proponuje oraz klimatu, który będzie Ci odpowiadał. Do Starej Morawy zjeżdżają co roku turyści z Polski i zza granicy, głównie ze względu na różnorodność doznań, którą proponują te regiony naszego kraju. Co prawda nie uświadczysz tu zgiełku wielkich miast, ale wiele osób odczytuje to jako bardzo dużą zaletę. Natomiast możesz liczyć na wszelkie atrakcje związane z bliskością gór, takie jak szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i trasy narciarskie. W Ośrodku Narciarskim Czarna Góra na aktywnych czeka wiele atrakcji, alpline coastery i superszybkie kolejki górskie.

Warto odwiedzić również okoliczne miasteczka. W Międzygórzu zachwyci norweska i tyrolska architektura oraz wodospad Wilczki, a w Lądku-Zdroju będzie można odbyć kurację uzdrawiającą w tamtejszych leczniczych wodach. Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim również jest dobrym kierunkiem zwiedzania.

Noclegi w Starej Morawie nad Zalewem – komfort i spokój

Rezerwując noclegi w Starej Morawie nad Zalewem, należy działać szybko. Najlepsze obiekty noclegowe często są bardzo oblegane, więc już kilka tygodni, a nawet miesięcy przed planowanym wyjazdem, warto zadzwonić i zapytać o dostępność. Popularną miejscówką dla turystów w Sudetach Wschodnich jest ten aparthotel https://apartamentystaramorawa.pl/. Pokoje są przestronne, a widoki z okna piękne, więc to bardzo dobra opcja dla każdego, kto chce wypocząć i nacieszyć się przyrodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *