NRNF

blog lifestyle

Materiały Partnera

Stół rozkładany na wymiar – jaka jest cena takiego rozwiązania?

Piękny dom, wystawny salon, eleganckie i funkcjonalne meble oraz poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Można by powiedzieć, że takie rzeczy są bezcenne, ale byłyby to raczej słowa osoby, która dopiero snuje marzenia o swoich własnych czterech kątach. Ten, kto jest już na etapie liczenia kosztów i wdrażania zaplanowanych wcześniej rozwiązań, prawdopodobnie nie wypuszcza z dłoni kalkulatora. Niestety, każdy kto kupuje lub zamawia meble i inne elementy wyposażenia wnętrz, zdaje sobie sprawę z tego, że towar dobrej jakości rzadko jest tani. Kiedy więc rozważamy kupno stołu rozkładanego na wymiar, cena może okazać się decydującym czynnikiem. Ile zapłacimy za solidny mebel?

Stół rozkładany na wymiar – za co płacimy?

Meble, takie jak stół rozkładany na wymiar, cenę będą miały ustalaną indywidualnie, zależnie od tego, jak widzimy swój wymarzony model. Płacimy bowiem za opracowanie projektu oraz nasze poprawki, robociznę i materiały wykorzystane w produkcji. Koszt będzie zatem uzależniony od rodzaju wykończenia, szczegółowości projektu, metody rozkładania, ilości i gatunku wykorzystywanego drewna oraz od tego, jak fachowiec wycenia swoje usługi. W przeciwieństwie do gotowych produktów w salonach meblowych, dostajemy stół, nad którym stolarz pochyla się, aby dopasować go do naszych potrzeb.

Stół rozkładany na wymiar – cena a jakość

Zazwyczaj produkt, cechujący się wysoką jakością, jest dość kosztowny, jednak warto pamiętać, że nie zawsze działa to w drugą stronę. Drogi stół rozkładany na wymiar, może nie być wart ceny, którą ktoś za niego żąda. Zatem dobrze zrobimy, sprawdzając poprzednie realizacje danej stolarni oraz wypytując o rodzaj drewna. Upewnijmy się, że do wykonania naszego stołu zostanie wykorzystane drewno lite. Ile finalnie będzie kosztował produkt? Tego nie dowiemy się, dopóki nie skonsultujemy się z wykonawcą lub nie użyjemy konfiguratora. Tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/ znajdziemy stronę, na której można skorzystać z takiego narzędzia. Pozwala ono modyfikować dany projekt stołu i pokazuje cenę po zmianach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *